Skip navigatie

van E. H.

BVN blog

Nog even...

Nog een paar weekjes en dan ga ik naar Belgie! Ik heb afgelopen week de pre-operatieve onderzoeken laten uitvoeren. Longfoto's die ik op CD heb mee gekregen en waarvan de uitslag via de huisarts komt, Bloedonderzoek en ECG ook daarvan krijg ik de uitslagen van via de huisarts.

Het viel samen met de reguliere onderzoeken (de mammografie en het bloedonderzoek) De uitslagen waren goed al was de mammografie erg vervelend, ze hebben omdat de het achterliggende borstweefsel er niet op konden krijgen zonder dat ik van mijn stokje ging van de pijn, een aanvullende echo gemaakt. Ik krijg volgende week pas echt de uitslag maar so far, so good.

We hebben van alles geregeld, mijn man is de eerste week vrij en heeft voor de tweede week zorgverlof aangevraagd en mijn buurvrouw en moeder vangen de 3 en 4 week de kinderen na school op (man lief heeft dan avonddienst). Ik zou niet zonder hen kunnen! En ik, ik ben er klaar voor. Ik verheug me nu al op het weer naar de lingeriewinkel gaan en een mooi setje uit te zoeken, vrij zwemmen met de kids zonder aan de prothese te moeten denken en een altijd recht zittende BH. Dat wordt genieten!