Skip navigatie

van Els

BVN blog

Weer 'gefopt' door het lijf....

Vandaag uitslag gekregen van de CT- en MRI-scan. Om te horen of er al wat te zien was aan de tumor in/onder de borstspier. Die was geslonken, maarrr....het streepje op de long dat bij de vorige scans nog niet verklaard kon worden, was nu een bolletje geworden en had gezelschap gekregen van andere bolletjes. :threesisters:

Uitzaaiingen in de longen dus! :wtf: Dat hadden we (nog!?!) niet verwacht. Balen dus. Genezen zit er niet meer in. En dat terwijl ik me eigenlijk prima voel. Nergens last van. Geen pijn in mjn arm meer, kan weer lekker wandelen en hardlopen, sta ingeschreven voor de 7-heuvelenloop....en dan dit. :shrug: :nah: :-? .
Hoe nu verder???? Maandag gaan we naar Matthé. In principe gaan we, mits het allemaal te verdragen is, wel voor de chemo. Waarschijnlijk in tabletvorm, goed te verdragen en te combineren met het dagelijks leven en zo. Daar moesten we dus maar voor gaan:runforest: .
En dan vakanties inplannen, kijken hoe we onze dagen gaan indelen (werken zou toch wel prettig zijn, al is het niet 'volle bak', hopen dat daar dan ook mogelijkheden voor zijn, morgen met het UWV bespreken).
Kortom....de wereld ziet er weer heel anders uit. Wordt vervolgd.....