Word lid en ontvang B

Media en congressen

Media

BVN wordt regelematig benaderd door de landelijke- en regionale pers. Hiervoor heeft BVN een eigen persbeleid.

 

In 2011 heeft vooral de Monitor Borstkankerzorg de nodige aandacht gekregen. Ook is er aandacht geweest voor een aantal medicijnacties.

In augustus heeft BVN een persbericht uitgestuurd over de aangescherpte criteria in de Monitor Borstkankerzorg.

 

In het totaaloverzicht wordt duidelijk hoe vaak BVN in 2011 is benaderd door de landelijke pers.

 

Congressen

 BVN ontvangt regelmatig uitnodigingen voor congresbezoek, zowel nationaal als internationaal. BVN heeft hiervoor beleid opgesteld.

Dit beleid geeft duidelijkheid of en wanneer BVN naar een congres gaat, op welke wijze en door wie. BVN streeft er zoveel mogelijk naar om actieve leden uit te nodigen deel te nemen aan deze congressen.

 

In het totaaloverzicht 2011  is te zien hoe en waar BVN vertegenwoordigd is.

 

 

 

 

 

 

 

 

Laatst gewijzigd: 08-05-2012

Tags bij dit artikel

Reacties

Schrijf een reactie

Er zijn nog geen reacties op deze pagina.

Reageren

Let op: je reactie wordt onderaan deze pagina gepubliceerd.

Wil je een vraag stellen, gebruik dan het "Stel je vraag"-formulier. Je vindt dit formulier rechts bovenaan deze pagina.

 

Typ het getal een in cijfers:

Submenu