Oefen standaard pagina
Online magazine
Open Gezonde borsten, maak er werk van
Video
Borstkankervereniging Nederland heeft ruim 400 vrijwilligers verspreid over het hele land. Zij staan klaar om steun en informatie te geven aan borstkankerpatiënten. De vrijwilligers werken actief mee in besturen en werkgroepen, aan de Ervaringslijn BVN of in gespreksgroepen. Ondersteuning krijgen zij van enkele betaalde krachten op het landelijk bureau in Utrecht.
Informatie delen (Elly)
Hierop kunnen ze informatie (laten) zetten over de eigen afdeling of werkgroep. Maar ook kennis of ervaring die ze willen delen met collega's in het land.
Werkgroep erfelijkheid
Wie zijn wij?
Dit is een informatieve site speciaal voor erfelijke borstkanker en erfelijke eierstokkanker.
BRCA is een afkorting voor BReast CAncer en staat voor de twee erfelijke borst- eierstokkanker genen BRCA-1 en BRCA-2.
De website is opgezet en wordt beheerd door de Werkgroep Erfelijkheid van de Borstkankervereniging Nederland (BVN).
Onze doelstellingen:
- Informatie verschaffen:
Meer bekendheid geven aan de problematiek omtrent erfelijke borst- en eierstokkanker.
- Lotgenotencontact:
Steun bieden aan alle leden van (mogelijk) erfelijke belaste families met borst- en/of eierstokkanker en hun partners
- Belangenbehartiging:
De belangen behartigen van onze doelgroep, bijvoorbeeld t.a.v. de maatschappelijke gevolgen van het gendragerschap.
Link naar pagina's op het plein over de werkgroep
inleiding
| teksten | projecten | |
|---|---|---|
| khgkjsfdhlkjsdlhdflgbdlgbflkjjn.,mhnng f,mbv,mv./,b/.,mbnv./,mbn./,mn.,vmnb |
wat vind je ervan?
rfujyioukjbinleiding
Dagje Apenheul, leuk voor groot en klein
Niek
wilma folder
Reageren
Let op: je reactie wordt onderaan deze pagina gepubliceerd.
Wil je een vraag stellen, gebruik dan het "Stel je vraag"-formulier. Je vindt dit formulier rechts bovenaan deze pagina.





Reacties
Schrijf een reactieEr zijn nog geen reacties op deze pagina.