Borstkanker Agenda
Welkom in de agenda van Borstkankervereniging Nederland. Hier vind je activiteiten voor (ex)borstkankerpatiënten, geïnteresseerden en hun naasten in Nederland. Wil jij jouw activiteit aanmelden voor deze agenda? Vul dan alle gevraagde gegevens op het formulier in; alleen dan kunnen we het in de agenda toevoegen. Let op: De organisatie beoordeelt of de activiteit geschikt is voor de agenda. Als we de activiteit niet plaatsen, krijg je daarvan bericht. Wij hebben drie tot vijf werkdagen nodig om je aanvraag te plaatsen.
Locatie
Categorie
Prothese Voorlichting
Voorlichting over protheses op afspraak
Upcoming
- -
- -
- -
De Nije Hoeve stichting voor leven met en na kanker, Bruinsweg 32, 7555PS Hengelo
Lotgenotengroep Borstkanker
De lotgenotengroep Borstkankerpatiënten biedt een luisterend oor. “Geen mens die het hier niét begrijpt.”
Upcoming
- -
- -
- -
't Praethuys, Wijkcentrum Overdie, van Maerlantstraat 8-10, 1813 BH Alkmaar
Prothese Voorlichting
Eenmaal per maand op vrijdag wordt voorlichting gegeven over protheses en protheselingerie. Daarnaast is er ruimte voor lotgenotencontact.
Antoni van Leeuwenhoek ziekenhuis, Plesmanlaan 121, 1066 CX Amsterdam
Inloopspreekuur protheses en lingerie
KMI Mammacare organiseert twee keer per maand een vrij toegankelijk inloopspreekuur in het Antonius Ziekenhuis. Je kunt hier zonder afspraak terecht voor informatie en persoonlijk advies over borstprotheses, lingerie, postoperatieve bh’s en huidtherapie.
Antonius Ziekenhuis Leidsche Rijn, locatie AntoniusLounge, Soestwetering 1, 3543 AZ Utrecht
Ontspannende massage
Gun jezelf een moment van diepe ontspanning tijdens een massage van Ans Hand.
de Nije Hoeve, Bruinsweg 32, 7555PS Hengelo
Salon
Twee keer in de maand kun je bij de Nije Hoeve genieten van een heerlijke gezichtsbehandeling bij Rita Jaspers. De behandeling biedt niet alleen verzorging van de huid, maar ook een moment van rust en verwennerij. Daarnaast kun je er ook voor kiezen om je wenkbrauwen te laten verven.
de Nije Hoeve, Bruinsweg 32, 7555PS Hengelo
Yoga
Rustige en toegankelijke yogalessen, in een warme en veilige omgeving.
de Nije Hoeve, Bruinsweg 32, 7555PS Hengelo
Bootcamp
Een bootcamp onder professionele begeleiding, waarin gewerkt wordt aan je kracht, conditie en mobiliteit, met oefeningen die zowel uitdagend als goed aanpasbaar zijn aan jouw niveau.
de Nije Hoeve, Bruinsweg 32, 7555PS Hengelo
Infobijeenkomst anti-hormonale therapie bij borstkanker
Op dinsdag 7 april geven Saxenburgh-medewerkers Judith Kuper (verpleegkundig specialist) en Jolanda Gozefoort (overgangsconsulente) een lezing over anti-hormonale therapie als behandeling bij borstkanker in het Vechtgenotenhuis aan de Beerzerweg 5D in Ommen. De bijeenkomst begint om 19.30 uur en duurt tot 21.00 uur. Inloop is om 19.15 uur.
het Vechtgenotenhuis, Beerzerweg 5D, 7731 PA Ommen
Gerichte Coaching
Ondersteuning voor mensen die direct of indirect met kanker te maken hebben en helpt hen om weer richting, rust en regie te vinden in een uitdagende periode.
Upcoming
- -
- -
- -
de Nije Hoeve, Bruinsweg 32, 7555PS Hengelo
Shine Day - Lotgenotendag samen met het gezin
Beleef met het hele gezin een zorgeloze dag, samen met lotgenoten.
Bliss to Shine, Wiltonstraat 56, 3905 KW Veenendaal
Mary Springer: spreekuur borstprotheses en lingerie
In alle rust en privacy terecht bij de Nije Hoeve voor advies over protheses en protheselingerie. Er is bij Mary Springer het hele jaar door mogelijk een afspraak te maken
de Nije Hoeve, Bruinsweg 32, 7555PS Hengelo