Voorstelling Wat als de dood het leven is?

Categorie
Activiteit
Thema's
Theater muziek
Betaald Betaald
Organisator Huis om de Dom
Wanneer
-
Waar

ZIMIHC theater Stefanus, Braziliëdreef 2, 3563 CK Utrecht

Huis om de Dom

Componist en musicus Hermine Schneider, zelf ongeneeslijk ziek, neemt je in deze voorstelling mee op een reis langs leven en sterven, hoop, vreugde en loslaten.

Een voorstelling die raakt, bevraagt, omarmt en verbindt – voor iedereen die leeft. Met strijkers, marimba, percussie en zang, en Hermine zelf op trompet en bugel. Teksten van Joline Kwakkenbos, vertolkt door actrice Imme Steinmann. Regie van Dette Glashouwer en Peer van den Berg.

Deze voorstelling vormt het hart van een themamiddag over ongeneeslijk ziek zijn en palliatieve zorg. Naast de voorstelling zijn er informatiestands, groepsgesprekken en de mogelijkheid om mee te werken aan een visuele installatie in de ruimte van het theater, met brieven, tekeningen en gedichten als persoonlijke reactie op de voorstelling.

Ticketprijs: € 15,95 / € 8,45 met U-pas

Locatie: ZIMIHC theater Stefanus
Meer info en tickets: www.zimihc.nl

 

Steun
Pagina

Steun ons

Draag je Borstkankervereniging Nederland een warm hart toe? En wil je ons steunen? Dat kan. We zijn met alle vormen van hulp enorm blij!